Sayfalar

18 Haziran 2017 Pazar

Sevilesi Filmler Listesi

İzlenecek film arayanlara tavsiye olması için oluşturduğum bir listeyi paylaşmak istiyorum. 
Listedeki filmler en sevdiğim, en iyi olduğunu düşündüğüm filmler diyemem, çok daha iyi filmler var elbette. Ama bu listedeki filmler de kesinlikle iyi filmler. 
Evet Başlangıç, Prestij, Esaretin Bedeli gibi filmler bana göre de en iyilerden ama bu filmleri bütün listelerde görmek mümkün. Herkesin çok konuştuğu, favorisi olan bu tarz filmlerden ziyade nispeten daha az izlendiğini, yeteri kadar konuşulmadıklarını düşündüğüm filmler yer alıyor bu yazıda.
Filmleri neye göre seçtiğime gelirsek,
Kimisi masalsı, eğlendiren anlatımıyla, kimisi sıcacık oluşuyla, kimisi naif oluşuyla, kimisi görselliğiyle, kimisi özgün senaryosuyla gönlümü fetheden filmler. Hani tadı damağınızda kalır tekrar tekrar izlemek istersiniz ya öyle filmler. Tabi ki oldukça kişisel bir liste. Kısacası, sevilesi bulduğum önermek istediğim filmler diyebiliriz. Listedeki bazı filmlere hayır bu hiçte böyle bir film değil diyebilirsiniz, benimle aynı hisleri paylaşmayabilirsiniz gayet normal yine de  her halükarda gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim filmler.


                                              


E.T


    Açıklama koymadım çünkü yazıyı yazarken sürekli sıkıntı çıktı, durmadan resimler kaydı, net gitti derken benim de ömrümden ömür gitti. Filmlerin isimlerine tıklayarak filimadamı sitesinden filmler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
Sizin de kendinizce sevdiğiniz, özel bulduğunuz, tekrar tekrar izlediğiniz filmler varsa buyrun yoruma :)) 

4 yorum:

 1. Listede Inside Out, Big Fish gibi çok sevdiğim filmler var. Diğerlerini de not aldım, aynı listedelerse kesin güzellerdir :)
  Seçtiğin afişler de gözlere şenlik :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Umarım severek izlersin. Teşekkür ederim :))

   Sil
 2. heeeey kim dönmüüüüş yaaaa oleey :) makas eller, the fall filmlerinin hastasıyım yaa. bu liste dee süper olmuş yaaa. izlemediklerimi izlicem. back to the future serisinin de hastasıyım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İzlemediğin var mı senin ya :D döndüm bakalım inşallah bu sefer devam ettirebilirim :)

   Sil

GOOGLE YA DA BAŞKA BİR HESAP KULLANMADAN YORUM YAPMA

*Profil Seçin kısmından Anonim seçeneğine tıklayarak Adsız yorum yapabilirsiniz veya
**Adı/Url yi seçebilir ve bir ad girip, url kısmını boş bırakarak yorum bırakabilirsiniz (İsteğe bağlı herhangi bir Url girilebilir. Facebook, Twitter sayfanız gibi)

Lütfen yorumlarınızı benimle paylaşın ^_^

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...